Green Queer Communist Lesson Number 27

Почитувани, излезе последната лекција од серијалот на зелените квир комунистички лекции на Никола Шиндре во која што гостин му беше другарот магистер Демири Мариглен. Зборуваа за младоста. Уживајте.

 

|2020-09-23T10:39:10+00:0023 септември 2020|Актуелно, Видео / Фотографија, Култура|